Take a fresh look at your lifestyle.

5 rzeczy które mężczyźni najbardziej lubią w łóżku

Co mężczyźni lubią w łóżku? To pytanie, które zadaje sobie nie jedna kobieta, pragnąca spełnić erotyczne fantazje swojego wybranka. Niektórych panów podnieca widok nagiej kobiety, innych dominacja, a jeszcze innych zupełnie co innego. Dziś przedstawiamy Wam 5 magicznych trików, które faceci uwielbiają!

Co mężczyźni lubią w łóżku? – 5 magicznych trików

Akt miłosny powinien zaspokajać potrzeby obojga partnerów. Dobrze wiedzieć, co lubi Twój ukochany, a także co sprawi, że doznania seksualne będą jeszcze lepsze. Stymulacja faceta jest dość prosta i naprawdę nie trzeba zbyt wiele, aby go podniecić. Jak to zrobić? Skorzystajcie z naszych magicznych trików, które w błyskawicznym tempie rozpalą każdego faceta.

Zacznij od pocałunków

Miłość francuska to pierwszy krok do podniecenia swojego partnera. Może to wydawać Ci się dziwne, ale faceci poza samym aktem miłosnym, uwielbiają bliskość. A pocałunki są na to doskonałym dowodem! Miłość francuska to idealny sposób na grę wstępną.

Zacznij od składania subtelnych, a później namiętnych pocałunków w ustach, przechodząc do różnych czułych punktów szyi, brzucha, ud, omijając strefy intymne. Zostaw je na sam koniec, kiedy Twój partner porządnie się rozgrzeje.

Seks oralny

Nie od dziś wiadomo, że faceci kochają seks oralny! Po serii gorących pocałunków na ciele, obejmij wargami czubek członka, a następnie powoli włóż go całego do buzi. Rękoma pieść ciało ukochanego, aby jeszcze bardziej go rozpalić.

Nie krępuj się! Mężczyźni to uwielbiają. Możesz lizać, ssać. Wybór zależy od Ciebie i upodobań Twojego partnera. Zobacz, co sprawia mu największą przyjemność. Później możecie przejść do typowego aktu miłosnego.

Stymuluuj strefy erogenne mężczyzny

Penis to nie jedyny czuły punkt na ciele mężczyzny. Co prawda, stref erogennych  jest mniej niż u kobiet, ale i tak działają bardzo podniecająco. Niektórzy panowie lubią, gdy liżesz i lekko gryziesz płatki uszu.

Inni uwielbiają składanie pocałunków na szyi, czując przy tym przyśpieszony oddech. Z kolei inni preferują muskanie palcami po brzuchu czy udach. Obserwuj, co lubi Twój mężczyzna, a następnie skup się na danym punkcie i pieść go.

Przejmij inicjatywę

Nie ma wątpliwości, że faceci uwielbiają na co dzień dominować. Jednak tak samo uwielbiają, gdy to kobieta przejmuje kontrolę nad aktem miłosnym. Przejmij inicjatywę i to Ty zacznij grę wstępną! W jaki sposób? Podejdź do niego, usiądź na nim i zacznij go całować w usta.

Rozepnij spodnie i zacznij bawić się penisem. Rozgrzejesz go na maksa! Potem zainicjuj seks, podczas którego również będziesz dominować. Możesz również ubrać komplet seksownej bielizny i zaprosić go do łóżka. Na pewno będzie tym zaskoczony!

Spróbuj nowych pozycji

Nic tak nie ucieszy Twojego faceta, jak próbowanie nowych pozycji i eksperymentowanie! Jeśli do tej pory kochaliście się tylko w kilku pozycjach, czas wypróbować nowe. Mężczyźni uwielbiają pozycje na pieska. Przejmują kontrolę nad seksem, a do tego mają widok na pośladki ukochanej.

Inną ciekawą pozycją seksualną, którą doceni każdy facet, jest odwrócona pozycja na jeźdźca. W tej wersji musisz usiąść odwrócona tyłem do twarzy ukochanego i mocno oprzeć się na stopach lub kolanach. Możesz również kupić kamasutrę i wspólnie zaznaczcie np. dziecięce pozycji, które wypróbujecie.

Następnie każdego dnia starajcie się kochać, wykorzystując co najmniej jedną z zaznaczonych pozycji. Będzie to doskonałe urozmaicenie seksu! Idealny sposób na przełamanie codziennej rutyny. Wprowadzicie trochę świeżości i na nowo rozpalicie żar w sypialni.

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.