Take a fresh look at your lifestyle.

Czy BDSM jest bezpieczne? Poznaj cztery zasady bezpiecznego i ostrego seksu!

Seks, w swojej ostrzejszej formie to propozycja dla wszystkich, którzy szukają czegoś nowego. Dreszcz emocji, maksymalne podniecenie i jeszcze intensywniejszy orgazm zapewni Ci BDSM – relacja oparta na uległości, dominacji i… zaufaniu. Co zrobić, by nie przekroczyć bardzo cienkiej granicy pomiędzy rozkoszą, a bólem? Poznaj cztery zasady bezpiecznego i ostrego seksu!

BDSM w pigułce

BDSM, pochodzące od słów bondage, czyli krępowanie, dominacja, sadyzm i masochizm w teorii tylko brzmi groźnie. W praktyce wcale nie musi takie być! Techniki dostosowane do potrzeb i fantazji partnerów, słuchanie siebie nawzajem i akcesoria erotyczne, które uatrakcyjnią zabawy seksualne, mogą sprawić, że uległość i dominacja w seksie wzniosą

Waszą relację na wyższy poziom, zapewniając jeszcze bardziej intensywne orgazmy. Poznaj cztery najważniejsze zasady BDSM i przekonaj się, że ostry seks może być bezpieczny!

Obopólna zgoda partnerów i pełne zaufanie

Ostry seks nie kręci każdego – właśnie dlatego BDSM powinno się odbywać za obopólną zgodą partnerów. Co więcej – ta zgoda powinna być jasno wyrażona nie tylko podczas ustalania scenariusza działań, ale także – w trakcie erotycznych zabaw, za każdym razem, kiedy następuje zmiana. Wpadłeś na, Twoim zdaniem doskonały pomysł? Zapytaj partnera lub partnerkę, co sądzi na ten temat.

Samodzielne decydowanie, bez względu na to, czy jesteś stroną uległą, czy dominującą jest niedopuszczalne! Ważnym aspektem pozornie niebezpiecznych zabaw zdecydowanie jest pełne zaufanie. Seks z kategorii dominacji i uległości nie powinien być praktykowany z nowo poznanym partnerem czy partnerką.

Tylko sprawdzone gadżety

Ostry seks bez dedykowanych gadżetów może być nudny. Jeśli chcecie, by Wasz plan powiódł się w pełni, koniecznie zainwestuj w dobrej jakości zabawki erotyczne, dedykowane miłośnikom BDSM. Kajdanki, uprzęże, smycze, kneble albo pejcze zwiększą atrakcyjność zabaw, jednocześnie maksymalnie pobudzając zmysły.

Tajne hasło, czyli znak ostrzegawczy

Obawiasz się, że mimo obopólnego zaufania coś może pójść nie tak? Zanim zaczniecie zabawę, koniecznie ustalcie tajne hasło, czyli sygnał bezpieczeństwa. Umówiony STOP zatrzyma seksualną zabawę i pozwoli Wam zmienić jej intensywność albo ją przerwać. Pamiętaj, że każda ze stron ma prawo wycofać się w momencie, w którym ma na to ochotę.

Stopniowe zwiększanie intensywności

BDSM to dla Ciebie nowość? A może – nowość dla partnera albo partnerki? Jeśli tak, warto zaczynać od najdelikatniejszych klapsów i najsubtelniejszych zabawek erotycznych. Stopniowe zwiększanie intensywności pieszczot i zadawanego bólu ma swoje plusy! Buduje się napięcie, które przekłada się na siłe orgazmu!

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.