Take a fresh look at your lifestyle.

Erotyczne i pikantne SMSy do niego – 15 gotowych wiadomości

Wysyłanie erotycznych wiadomości SMS do ukochanego to doskonały sposób na rozbudzenie jego zmysłów, a także grę wstępną. Nie masz pomysłu na to, jaką treść wysłać? Nie martw się! Przygotowaliśmy dla Ciebie 15 gotowych smsów, które zaprowadzą Was prosto do sypialni.

Erotyczne smsy do niego – 4 powody, dla których warto je pisać

Pikantne wiadomości to świetna alternatywa dla standardowego flirtowania.  Sprawdzą się doskonale zarówno u par, które dopiero się poznają, jak i w długoletnich związkach. W pierwszym przypadku takie smsy stanowią wstęp ro rozpoczęcia intymnej znajomości. Z kolei w drugiej świetnie przełamują rutynę. Dlaczego jeszcze warto pisać seksownego smsy? Oto 4 powody:

 1. Odrywają od codzienności – nie ma najmniejszej wątpliwości, że pisanie erotycznych wiadomości to jeden z najlepszych sposobów na przełamanie codzienności. Wyobraź sobie, że Twój ukochany zamiast sms „kup mleko”, dostaje wiadomość „pośpiesz się, jestem cała naga”. Nie tylko pobudzisz jego zmysły, ale podniecisz i zagwarantujesz obojgu wyjątkowe doznania seksualne podczas łóżkowych igraszek.
 2. Można je potraktować jako grę wstępną – nie macie pomysłu ani czasu na grę wstępną? Wyślij partnerowi sprośnego smsa, gdy jeszcze jest w pracy np. „Jak tylko wrócisz, zrobię wszystko, na co masz ochotę”. Będzie odliczał sekundy do końca pracy! I uwierz, ze wróci z niej w ekspresowym tempie.
 3. Przełamują barierę wstydu – w nowych związkach partnerzy czują się skrępowani. Wstyd łatwo przełamać poprzez pisanie pikantnych wiadomości. Pokażesz swojemu ukochanemu swoje prawdziwe ja.
 4. Działają na wyobraźnię – pary z długoletnim stażem nie raz spotykają się z nudą, zmęczeniem i monotonią. Dlatego należy co jakiś czas urozmaicać życie seksualne. Doskonale sprawdzi się tu rozbudzenie wyobraźni na nowo, a tym samym wyzwolenie wszelkich pragnień zarówno Twoich, jak i partnera. Pomogą w tym erotyczne wiadomości, które nie tylko podziałają na zmysły, ale również rozpalą ogień w Waszym związku.

Seksowne smsy do niego – jak je pisać?

Pisanie pikantnych smsów dla jednych nie stanowi wyzwania, dla innych jest dość trudnym zadaniem. Osoby, które wcześniej nie flirtowały przez wiadomości, mogą mieć problem z tworzeniem odpowiedniej treści. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że seksowne smsy dzielimy na wiadomości:

 • z komplementem – treść smsa jest subtelna, bez żadnych sprośnych zdań, a dodatkowo jest tu miejsce na komplement np. „Dziś rano wyglądałeś fenomenalnie. Chętnie zdejmę z Ciebie ubrania, gdy tylko wrócisz do domu”,
 • z erotyczną aluzją – głównym celem wiadomości jest zaproszenie do łóżkowych igraszek np. „Właśnie zdjęłam z siebie ubrania. Czekam jak wrócisz i zrobisz ze mną, co tylko zechcesz”,
 • z opisem fantazji erotycznej – to sprośna wiadomość, w której piszesz, na co masz ochotę np. „Leżę goła na łóżku. Nie mogę się doczekać jak wrócisz i weźmiesz mnie od tyłu”.

Erotyczne smsy do niego – 15 gotowych przykładów

Jeśli chcesz wysłać ukochanemu erotycznego smsa, a nie masz pojęcia, przygotowaliśmy dla Ciebie aż X przykładów. Niektóre są delikatne, inne bardziej sprośne. Wybierz takie, które wydają Ci się najodpowiedniejsze, a także dopasuj do sytuacji.

 1. „Właśnie znalazłam ciekawą pozycję w kamasutrze. Wypróbujemy ją jak tylko wrócisz do domu?”,
 2. „Jestem cała mokra na samą myśl, że Cię niebawem zobaczę.”,
 3. „Idę pod prysznic. Dołączysz do mnie?”,
 4. „Dziś jestem Twoją podwładną. Co ze mną zrobisz?”,
 5. „Co chcesz, abym dziś z Tobą zrobiła?”,
 6. „Śniłeś mi się dzisiaj. Jeśli chcesz, mogę pokazać Ci, co robiliśmy.”,
 7. „Mam ochotę na lody. Co Ty na to?”,
 8. „Dziś pragnę tylko jednego. Pieprzyć się z Tobą.”,
 9. „Mam dzisiaj ochotę poskakać. Na Tobie.”,
 10. „Odliczam sekundy aż wezmę do go buzi i zacznę ssać. Lubisz to, prawda?”,
 11. „Pragnę, abyś dziś wziął mnie na pieska. Lubię jak dominujesz.”,
 12. „Myślę o Tobie. Zgadnij, gdzie mam teraz palce…”,
 13. „Co byś powiedział na szybki numerek tu i teraz?”,
 14. „Uwielbiam czuć Twojego penisa w mojej pochwie. Nie mogę doczekać się jak wrócisz i go włożysz.”,
 15. „Czekam na Ciebie. Goła i mokra.”

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.