Take a fresh look at your lifestyle.

Gdzie jest punkt G u kobiet i jak go znaleźć?

Punkt G to niezwykle wrażliwe miejsce, które zapewnia rozkosz oraz orgazm u kobiet. Jednak jego znalezienie nie należy do najłatwiejszych zadań i wymaga od partnerów cierpliwości. Gdzie jest punkt G u kobiet i jak go znaleźć?

Co to jest i gdzie znaleźć punkt G?

Po raz pierwszy punkt G opisał niemiecki lekarz Ernest Grafenberg, od którego nazwiska wzięła się nazwa tego czułego miejsca. Punkt G to punkt o chropowatej strukturze, zlokalizowany na przedniej ścianie pochwy w odległości od 3 do 5 centymetrów od wejścia. I to właśnie tam należy go szukać.

Natomiast  jego wielkości wynosi ,5 cm na 2 cm. W późniejszym czasie nad punktem G, badania rozpoczęli francuscy badacze, według których, to niezwykle czułe miejsce znajduje się w wewnętrznym zwieraczu cewki moczowej.

Na podstawie  wieloletnich badań nad punktem rozkoszy, stwierdza się, że nie każda kobieta posiada tak czułą strefę.

Jak znaleźć punkt G u kobiet?

Odnalezienie punktu rozkoszy to nie lada wyzwanie. Wymaga od partnerów współpracy, cierpliwości i przede wszystkim wiedzy. Aby było łatwiej go odnaleźć, kobieta powinna być lekko podniecona.

W ten sposób przestrzeń erogenna uwypukli się i będzie łatwiejsza do zlokalizowania. Partner może go odnaleźć poprzez włożenie palca do pochwy i wyszukanie „guziczka”. Może również użyć języka. Punkt rozkoszy dobrze jest szukać podczas seksu. Świetnie sprawdzi się tutaj pozycja od tyłu np. na pieska albo stojąco czy na łyżeczkę.

Punkt G kobieta może spróbować odnaleźć sama podczas masturbacji. W takiej sytuacji należy włożyć palec wskazujący do pochwy i poszukać wypukłej przestrzeni około 3-5 centymetrów od wejścia.

Jak stymulować punkt rozkoszy?

Znalezienie punktu G pozwala na jego symulację, co zapewnia niezwykłe doznania seksualne i gwarantuje wyjątkowy orgazm. Stymulację punktu G najlepiej zacząć od delikatnego pocierania przez mężczyznę przedniej ściany pochwy do momentu, aż kobieta się podnieci i partner wyczuje wypukłość.

Wtedy można zacząć masować i uciskać czuły punkt. Warto próbować różne pozycje seksualne i wybrać tą, która sprawi kobiecie najwięcej przyjemności. Najlepiej sprawdzą się warianty od tyłu np. na pieska. Jeśli lubicie bliskość, możecie również wybrać pozycję na łyżeczkę, która również dobrze stymuluje erogenną strefę.

Dobrze sprawdzą się pozycje siedzące. Poza seksem, punkt G można stymulować podczas pieszczot za pomocą palca lub języka. Jeżeli lubicie urozmaicać igraszki łóżkowe, koniecznie skorzystajcie z zabawek erotycznym np. wibratora.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.