Take a fresh look at your lifestyle.

Jak powinna wyglądać gra wstępna? 5 ciekawych pomysłów

Odpowiednie gra wstępna nie tyko przygotuje do seksu, ale przede wszystkim pobudzi zmysł. Do tego zbuduje między Wami wyjątkową więź i pożądanie. Jak powinna wyglądać gra wstępna? Oto 5 ciekawych pomysłów, które przeniosą was na nowy poziom doznań seksualnych.

Jak powinna wyglądać gra wstępna? – 5 ciekawych pomysłów

Nie ma wątpliwości, że dobra gra wstępna to klucz do udanego seksu. przede wszystkim wyostrza zmysły i sprawia, ze doznania płynące ze stosunku są jeszcze bardziej satysfakcjonujące i intensywniejsze.

Co więcej, to doskonały sposób na przełamanie codziennej rutyny. Jeśli szukasz wyjątkowych pomysłów na urozmaicenie gry wstępne, to trafiłeś idealnie! Dziś przedstawiamy 5 najciekawszych pomysłów na grę wstępną.

1. Wspólna kąpiel

Nie ma wątpliwości, że o wspólnym relaksie w wannie z musującym winem i truskawkami w czekoladzie, marzy każda kobieta. I mężczyzna również. To doskonała okazja na zasłużony odpoczynek, a jednocześnie wstęp do łóżkowych igraszek. Zacznijcie od wspólnej rozmowy.

Następnie przejdzie do wzajemnych, subtelnych pieszczot swoich stref erogennych, ale omijając strefy intymne. W momencie, gdy będziecie już podnieceni, zbliżcie się do siebie i zacznijcie stymulować swoje narządy płciowe, jednocześnie się całując To tylko wzmocni wasze doznania

2. Erotyczny masaż

Nie ma lepszego sposoby na rozluźnienie i podkręcenie atmosfery w sypialni od erotycznego masażu. Ustalcie kolejność. Niech zacznie kobieta. Mężczyzna położy się wygodnie na brzuchu, a ty subtelnie muskaj go opuszkami palców oraz ustami po całym ciele. Gdy już się rozluźni i lekko podnieci, każ mu się odwrócić. Zrób  dokładnie to samo. Następnie zamieńcie się miejscami.

3. Seksowny strój

Mężczyźni to wzrokowcy. Seksowny strój i bielizna działa na nich bardzo podniecająco. Zamiast dresów, włóż obcisłą mini sukienkę, a pod nią skąpe, koronkowe stringi oraz biustonosz.

Dla podkręcenia atmosfery, postaw na erotyczną bieliznę. Będziesz prezentować się szalenie uwodzicielsko. Następnie powoli do niego podejdź, obróć się, aby mógł podziwiać Twoje kształty.

4. Taniec erotyczny

Niezwykle ciekawym i bardzo kokieteryjnym sposobem na grę wstępną jest taniec erotyczny wykonany przez kobietę. Ubierz kokieteryjną bieliznę i seksowną sukienkę, najlepiej na zamek.

Włącz muzykę i zacznij zmysłowo poruszać się w jej rytm. Subtelnie, ale i kusząco dotykaj swojego ciała i włosów. Następnie podejdź do partnera i zacznij tańczyć koło niego, muskając go swoim ciałem. Rozpalisz jego zmysły!

5. Niegrzeczne smsy

Pisanie pikantnych smsów to jeden z najchętniej wykorzystywanych sposobów na pobudzenie zmysłów. Jeśli szykuje wam się wieczór we dwoje, zacznijcie grę wstępną jeszcze w pracy, pisząc sobie wzajemnie erotyczne sms. Napiszcie co z sobą zrobicie, jak się tylko zobaczycie. Podkręcicie w ten sposób atmosferę

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.