Take a fresh look at your lifestyle.

Jak urozmaicić seks? 5 bezbłędnych sposobów

Powiało chłodem w Waszej sypialni? Nie macie pomysłu na to, jak urozmaicić seks? Nie martwcie się! Przygotowaliśmy dla was 5 bezbłędnych sposobów, aby na nowo rozpalić żar w sypialni. Dzięki naszym radom wprowadzicie powiew świeżości do swojego życia seksualnego.

5 bezbłędnych sposobów na urozmaicenie seksu

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że seks jest bardzo ważnym aspektem w życiu każdej pary. Niezależnie jak długo ze sobą jesteście, ma on wpływ na Wasze relację. Bardzo często, zwłaszcza w długoletnich związkach, wkrada się rutyna.

Nic dziwnego. Wypróbowanie wielu pozycji, te same miejsce aktu miłosnego oraz nadmiar obowiązków, potrafi ugasić żar w łóżku. Jak to zmienić? Przedstawiamy 5 bezbłędnych sposobów na  urozmaicenie seksu.

Skorzystajcie z kamasutry

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że kamasutra to przez wiele par niedoceniana pozycja. Księga ta to skarbnica różnych pozycji seksualnych. Wiele par ogranicza się do kilku wariantów W efekcie seks staje się rutyną i nie daje satysfakcji. jeśli jest tak u Was, sięgnijcie po kamasutrę.

To prawdziwa skarbnica pozycji seksualnych! Ich jest nie kilka, nawet nie kilkanaście, a setki! Poświęćcie jakiś wieczór na wspólne przeglądanie kamasutry. Wybierzcie te pozycje, które chcecie wypróbować.

Następnie codziennie starajcie się wykonać co najmniej jedną z nich. Innym sposobem jest praktykowanie każdego wariantu po kolei, zaczynając od samego początku książki. Taka forma nie tylko pozwoli Wam urozmaicić seks, ale zafunduje świetną zabawę i wspólne spędzanie czasu. Może znajdziecie nową pozycję, która stanie się Waszą ulubioną?

Kupcie gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Te niepozorne przyrządy potrafią dodać pikanterii i całkowicie odmienić Wasze igraszki łóżkowe. Potwierdzają to badania naukowców z USA. Co ciekawe, wykazały one, że kobiety korzystające z tego typu zabawek, czerpią o wiele większą przyjemność podczas stosunku.

Obecnie na rynku macie dostęp do wielu gadżetów, które są nie tylko różnych rodzajów, ale i kształtów, rozmiarów, a nawet i materiałów! Wśród z nich znajdziecie te dla początkujących, jak i dla par, które nie boją się eksperymentować. Należą do nich m.in. kajdanki, różnego rodzaju wibratory, kulki analne i wiele innych.

Doskonale sprawdzą się do odgrywania scenek. Jeśli jeszcze ich nie używaliście, przed ich zakupem porozmawiajcie ze sobą szczerze. Używanie erotycznych gadżetów ma sens tylko i wyłącznie wtedy, gdy oboje tego chcecie. Decydując się na zabawki erotyczne, pamiętajcie o lubrykantach.

Pograjcie w gry erotyczne

Gry planszowe i karciane to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na nudę. A co powiecie na grę erotyczną? Nie tylko zabijecie czas, ale spędzicie miło czas. Co więcej, zapewni ona Wam wiele nowych doznań. Sklepy oferują gry różnego rodzaju.

Do niektórych dołączone są gadżety w postaci wibratora czy pejcza. Zadania, które musicie wykonać, zagwarantują Wam miłosne uniesienie. Gry erotyczne doskonale sprawdzą się w długoletnich związkach, jak i u par, które dopiero rozpoczęły współżycie.

Kochajcie się w różnych miejscach

Sypialnia to miejsce, w którym najczęściej uprawia się seks. A co powiecie na to, aby przenieść się gdzie indziej? Seks na pralce, blacie kuchennym brzmi świetnie, prawda? Nie bójcie się eksperymentować!

Stosujcie żele intymne

Żele intymne to doskonały sposób na to, aby wzbogacić swoje życie seksualne. Te bardzo przyjemne w dotyku żele sprawdzą się podczas gry wstępnej, a także stosunku. Odkryjecie z nimi nowe doznania seksualne.

Co więcej, będą idealnym dodatkiem do gadżetów erotycznych. Zwłaszcza, gdy dopiero rozpoczynacie z nimi przygodę. Lubrykanty dostępne są w  kilku rodzajach. Wśród nich m.in. żele ułatwiające osiągnięcie orgazmu, potęgujące intensywność orgazmu. Nadają się do masowania zarówno miejsc intymnych, jak i całego ciała

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.