Take a fresh look at your lifestyle.

Pozycja 69 – na czym polega i jak ją dobrze zrobić? Różne warianty

Pozycja 69 to idealny sposób na przełamanie rutyny i urozmaicenie codziennych igraszek łóżkowych. Świetnie sprawdzi się, gdy dopiero zaczynacie eksperymentować. Wprowadzenie tej pozycji zapewni wam jeszcze Na czym polega i jak ją dobrze zrobi? Przedstawiamy różne warianty.

Na czym polega pozycja 69?

Pozycja 69 to technika oralna, której celem jest wzajemne stymulowanie narządów płciowych Zaś sama nazwa pochodzi od ułożenia ciał partnerów, które przypominają arabskie cyfry 6 i 9. Polega na tym, że kochankowe ustawiają się w taki sposób, aby umożliwić dotykanie ustami narządów płciowych ustami na kilka sposobów

  • cunnilingus – nazwa wywodzi się z terminologii naukowej. Odnosi się do pieszczot oralno-genitalnych u kobiety,
  • fellatio – nazwa również pochodzi z terminologii naukowej. Odnosi się do pieszczot oralnych u  mężczyzn.

Aby uzyskać pozycję 69, mężczyzna kładzie się na dole, a kobieta na nim, ale w przeciwnym kierunku. Oboje mają wolne ręce, dzięki czemu mogą pieścić swoje strefy erogenne na ciele.

Takie ułożenie pozwala na jednoczesne  sprawianie sobie przyjemności. Pozycja 69 może być aktem miłosnymi, zakończonym wspólnym orgazmem lub grą wstępną do dalszych igraszek łóżkowych

Pozycja 69 – różne warianty

Choć pozycja 69 może się wydawać dość oczywista, to wcale tak nie jest. Może być wykonana w kilku wariantach. Zależy to od Waszych potrzeb oraz sprawności fizycznej. Wyróżniamy:

  1. Pozycję 69 boczną – polega n tym, że partnerzy kładą się na boku. Natomiast na wysokości twarzy mają narządy intymne partnera. Oboje rozchylają nogi, aby ułatwi dostęp do intymnych stref. Pozycję t stosują kobiety w ciąży, ponieważ podczas jej wykonywania, nie ma ucisku na brzuch przyszłej mamy.
  2. Pozycję 69 siedzącą – mężczyzna siada na krześle czy łóżku, a następnie rozchyla nogi. W ten sposób daje łatwy dostęp do swoich narządów płciowych partnerce. Kobieta opiera się na rękach, a nogami oplata szyję mężczyzny. Natomiast ustami wykonuje pieszczoty oralne. Taką pozycję warto stosować, jeśli partner ma dużo siły i jest wytrzymały.
  3. Pozycję 69 stojącą – kochankowie ustawiają się identycznie, jak do klasycznej. Mężczyzna mocno chwyta swoją partnerkę, a następnie wstaje do pozycji pionowej. natomiast kobieta oplata jego szyję udami i trzyma się mocno pleców. dedykowaną tym parom, które nie boją się nowych wyzwań. jednak wymaga ona od mężczyzny dużo siły oraz wytrzymałości. Ponadto, partnerka nie może być ani cięższa ani wyższa od partnera.

Pozycja 69 – o czym pamiętać?

Jeżeli zależy Wam na maksymalnym czerpaniu przyjemności, zwróćcie uwagę na kilka istotnych elementów. Kobieta powinna:

  • Całować – w dłoni trzyma członka i zaczyna serię delikatnych pocałunków
  • Ssać – po całowaniu warto rozkręcić atmosferę i przejść do ssania
  • Zaciskać – polega na wzięciu do buzi wierzchołka członka i zaciśnięciu na nim warg.

Natomiast mężczyzna powinien pieścić:

  • wargi sromowe
  • łechtaczkę

Ponadto powinien penetrować na wsunięciu języka do pochwy jak najgłębiej.

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.