Take a fresh look at your lifestyle.

Pozycja na jeźdźca – na czym polega i jak wygląda? Praktyczne porady

Nie ma wątpliwości, że pozycja na jeźdźca to jedna z najbardziej lubianych przez Panów Nic dziwnego. pozwala im rozkoszować się widokiem kobiecego ciała. Pozycję tą wybierają także Panie, które lubią przejąć kontrolę podczas igraszek łóżkowych. Na czym polega pozycja na jeźdźca i jak wygląda? Oto praktyczne porady.

Na czym polega pozycja na jeźdźca?

W klasycznej wersji pozycji na jeźdźca, mężczyzna układa się wygodnie na plecach. Natomiast kobieta siada na nim okrakiem i powoli wkłada penisa do pochwy. Następnie przyjmuje komfortową pozycję i rozpoczyna ruchy miednicą w przód, tył, do góry i na dół. W trakcie stosunku kochankowie są do siebie zwróceni przodem.

Dzięki temu mają stały kontakt wzrokowy, co zwiększa pożądanie. Mogą również przysunąć się do siebie, umożliwiając pocałunki. Oboje mają wolne ręce i mogą stymulować swoje strefy erogenne.

Aby zwiększyć doznania seksualne, partner może dodatkowo pieścić łechtaczkę. Takie ułożenie pozwala na przejęcie przez partnerkę całkowitej kontroli. To ona decyduje o szybkości ruchów.

Pozycja na jeźdźca – praktyczne porady

Jeśli chcecie przełamać codzienną rutynę i urozmaicić seks z pozycji na jeźdźca, wystarczy skorzystać z naszych porad:

1. Zaciśnij mięśnie Kegla

Aby wzmocnić doznania seksualne, kobieta powinna zacisnąć mięśnie Kegla za każdym razem, gdy uniesie się do góry.

2. Stosuj zasadę wolno-szybko

W tej pozycji bardzo ważne jest wykonywanie zamienne wolnych i szybkich ruchów. Jeśli oboje dochodzicie, zwolnij, uspokójcie swoje podniecenie i dopiero wtedy przyśpiesz ponownie.

3. Pamiętajcie o pieszczotach

Ta pozycja ma ogromną zaletę. A mianowicie oboje partnerów ma wolne ręce. Wykorzystajcie to na pieszczoty stref erogennych. Wzmocnicie swoje doznania.

4. Stymuluj łechtaczkę

Chcesz zwiększyć intensywność doznać i mieć orgazm łechtaczkowy? Poproś partnera, aby stymulował Ci łechtaczkę lub zrób to sama.

Pozycja na jeźdźca odwrócona – jak wygląda?

Powiało nudą w Waszej sypialni, ale boicie się wypróbować nowych pozycji? Możecie urozmaicić te, które na co dzień stosujecie. W przypadku pozycji na jeźdźca, warto wypróbować wariant odwrócony.

Taka konfiguracja dedykowana jest kobietom, które mają problem z osiągnięciem orgazmu pochwowego. Do tego zwiększa intensywność doznań. W tej pozycji partner wygodnie się kładzie na plecach. Kobieta siada okrakiem na niego, ale zwraca się plecami do jego twarzy. Następnie powoli wkłada członka do pochwy.

Mężczyzna lekko zgina nogę, a kobieta pochyla się  i zaczyna wykonywać ruchy miednicą: przód i tył, górą i dół. By doznania były jeszcze większe, kobieta powinna ocierać łechtaczką o udo partnera.

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.