Take a fresh look at your lifestyle.

Pozycja na pieska – poznaj tajniki seksu od tyłu

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że pozycja na pieska to jedna z ulubionych konfiguracji seksualnych Panów. Nic dziwnego. Pozycja to pozwala nie tylko przejąć kontrolę nad stosunkiem, ale również podziwiać kobiece piękno. Jak kochaś się na pieska? Poznaj tajniki  tajniki seksu od tyłu!

Na czym polega pozycja na pieska?

Pozycja na pieska polega na tym, że kobieta klęczy wypinając pośladki. Zaś mężczyzna staje za nią i wprowadza członka do pochwy od tyłu. Aby ją wykonać, partnerka staje na czworaka, a partner tuż za nią, inicjując stosunek od tyłu.  Może klęczeć lub stać i opierać ręce na biodrach partnerki.

Taka konfiguracja sprawia, że to mężczyzna przejmuje kontrolę nad stosunkiem. To on decyduje o tempie ruchów oraz głębokości penetracji.  Ponadto może zachwycać się pięknym widokiem kobiecego ciała.

Dodatkowo mężczyzna ma wolne ręce, którymi może stymulować łechtaczkę lub pieścić inne strefy erogenne swojej ukochanej np. pośladki, uda. Taka konfiguracja pozwala na głęboką penetrację partnerki, zapewniając stymulację punktu G. Przez wielu seksuologów uznawana jest za jedną z najlepszych pozycji do osiągnięcia orgazmu przez kobietę.

Tajniki seksu od tyłu

Pozycja od tyłu zapewnia głęboką penetrację. Jeśli jednak lubicie nowe doznania seksualne, możecie nieco urozmaicić pozycję na pieska, stosując nasze metody:

  1. Unieś pośladki – uniesienie pośladków przez kobietę, a jednocześnie opuszczenie tułowia, zapewni jeszcze głębszą penetracje i stymulację punktu G. Takie ułożenie jest polecane przede wszystkim Paniom, które mają problemy z osiągnięciem orgazmu pochwowego.
  2. Złącz nogi – Uniesienie pośladków przez kobietę, a jednocześnie opuszczenie tułowia, zapewni jeszcze głębszą penetracje i stymulację punktu G. Takie ułożenie jest polecane przede wszystkim Paniom, które mają problemy z osiągnięciem orgazmu pochwowego. Złącz nogi
  3. Kochajcie się na stojąca – jeśli nie boicie się eksperymentować w łóżku, spróbujcie seks od tyłu na stojąco. Niech kobieta stanie w lekkim rozkroku tyłem do mężczyzny, oprze ręce np. na stole lub ścianie. Zaś mężczyzna stanie za nią i zacznie inicjować stosunek, wykonując serię mocnych pchnięć.

Pozycja na pieska – praktyczne porady

Pozycja na pieska powinna dawać przyjemność zarówno kobiece, jak i mężczyźnie, aby tak było, wykorzystajcie nasz porady:

1. Porady dla kobiet

  • podczas seksu co jakiś czas odwróć się do swojego partnera i uśmiechnij się. Dzięki temu będzie wiedział, ze jest Ci dobrze,
  • poproś partnera, aby dodatkowo stymulował Ci łechtaczkę. Możesz to zrobić również sama lub użyć wibrator,
  • pozwól swojemu ukochanemu dać Ci delikatnego, niewinnego klapsa.

2. Porady dla mężczyzn

  • pamiętaj wykonywać serię wolnych i szybkich ruchów na przemienne. Macie dojść oboje, nie tylko Ty!
  • stymuluj łechtaczkę swojej partnerki, a także pieść jej inne strefy erogenne. Zapewnisz jej dodatkową rozkosz,
  • nie łap jej za włosy ani nie dawaj klapsa, jeśli nie wyrazi na to zgody.

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.