Take a fresh look at your lifestyle.

Punkt G u kobiety – gdzie jest i jak go znaleźć? Najważniejsze porady

Stymulacja punktu G zapewnia intensywnie doznania seksualne oraz prawdziwą rozkosz. Jednak wiele Panów zastanawia się, gdzie jest punkt G i jak go znaleźć? Dziś przedstawiamy najważniejsze porady, dzięki którym zapewnisz swojej partnerce wyjątkowy orgazm!

Gdzie jest punkt G?

Gdzie jest punkt G? To pytanie, na które odpowiedzi szukają nie tylko mężczyźni, ale kobiety. Te, które dopiero rozpoczynają przygodę ze współżyciem, a także te, które mają problem z osiągnięciem orgazmu. Punkt G został opisany po raz pierwszy w 1957 roku przez niemieckiego lekarza Ernesta Grafenberga.

Opisał on go jako chropowatą strukturę o powierzchni 1 centymetra. Wskazał również, że znajduje się około 3-5 metrów od wejścia na przedniej ścianie pochwy i jest bardzo czułą strefą erogenną.  W późniejszym czasie John Perry i Beverly Whipple, nazwali ten czuły punkt, punktem G.

Nazwa wzięła się od pierwszej litery nazwiska niemieckiego lekarza. Zlokalizowali go na przedniej ścianie pochwy około 5 centymetrów od wejścia. Natomiast francuscy badacze uznali, że punkt G znajduje się w zwieraczu cewki moczowej.

Jak znaleźć punkt rozkoszy?

Każdy mężczyzna marzy o tym, aby znaleźć punkt G u swojej partnerki. Dzięki temu jest w stanie odpowiednio go stymulować i zapewnić jej wyjątkowe doznania seksualne. Najlepszym sposobem na namierzenie tzw. guziczka jest penetrowanie pochwy palcem wskazującym. Najlepiej, aby był ugięty. Natomiast opuszek palca powinien być skierowany do przedniej ściany.

Niezwykle istotne jest tu zastosowanie odpowiedniej techniki przede wszystkim ruchy powinny być pionowe i wykonywane powoli. W tym samym czasie należy docisnąć palec do górnej części pochwy. Poszukiwania będą łatwiejsze, gdy kobieta będzie lekko podniecona. Wtedy punkt się uwypukli. Zamiast palca, partner może użyć również języka. Ponadto, kobieta może sama poszukać strefy erogennej podczas masturbacji.

Jeszcze innym sposobem jest seks w danej pozycji, która zapewnia odpowiednią penetrację. Doskonale sprawdzają się pozycje od tyłu np. na pieska lub na łyżeczkę. Wspólne poszukiwania mogą dać wyjątkowe doznania seksualne.

Jak stymulować punkt G?

Umiejętność stymulowania punktu G, zapewni wyjątkowo intensywne doznania. Najlepiej rozpocząć od delikatnego dotykania przedniej ściany pochwy, aż kobieta się podnieci. Wtedy punkt uwypukli się. Partner może masować punkt G palcami lub językiem.

W następnym kroku można przejść do dalszego stymulowania, wybierając odpowiednią pozycję seksualną. Najlepsze będą te od tyłu np. na pieska, na łyżeczkę oraz pozycje siedzące. Zapewniają one lepsza i głębszą penetrację, tym samym dając o wiele większe doznania.

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.