Take a fresh look at your lifestyle.

Seks w trójkącie – poznaj 7 złotych zasad

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że seks w trójkącie to jedna z najpopularniejszych męskich fantazji erotycznych. Co więcej, marzą o tym nie tylko Panowie, ale również i kobiety. Jak uprawiać seks w trójkącie? Poznaj 7 złotych zasad.

Seks w trójkącie – 7 złotych zasad

Trójkąt seksualny to dla wielu osób urozmaicenie życia seksualnego, a dla innych niemoralna propozycja. Decyzja o zaproszeniu trzeciej osoby do sypialni, wcale nie jest taka łatwa. Co zatem zrobić, aby trójkąt był wyjątkowym doznaniem? Należy stosować się do 7 złotych zasad. Oto one:

1. Przeprowadźcie szczerą rozmowę

Seks w trójkącie to ekstremalne przeżycie. Dlatego zanim się na niego zdecydujecie, musicie ze sobą szczerze porozmawiać. Zgoda musi być obopólna i nie może być przymusem. Porozmawiajcie o swoich wzajemnych oczekiwaniach. Jak ma wyglądać stosunek? Jakie zasady będą obowiązywać? Czy seks analny też wchodzi w grę?

2. Ustalcie bezpieczne słowo

Podczas rozmowy koniecznie ustalcie hasło bezpieczeństwa. Słowo ma być sygnałem, że dzieje się coś wbrew zasadom lub należy przerwać trójkąt. Pamiętajcie, że nie można go lekceważyć.

3. Zabezpieczcie się

Prezerwatywy są obowiązkowe. Nie tylko uchronią przed nieplanowaną ciążą, ale przede wszystkim chronią przed zarażeniem się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dobrze, aby osoba zaproszona miała aktualne wyniki badań.

Będziecie czuć się bezpieczniej. Co więcej, mężczyzna powinien zmieniać kondom za każdym razem, gdy odbywa stosunek z drugą partnerką oraz po seksie analnym, jeśli się na taki zdecydowaliście.

4. Ustalcie zasadę przerywania zabawy

Trójkąt seksualny to fantazja wielu mężczyzn, jak i kobiet. Jednakże pomimo chęci, w trakcie seksu, może okazać się, że zabawa nie jest jednak dla Ciebie. Dlatego musicie ustalić, że każdy uczestnik ma prawo zakończyć trójkąt w dowolnym momencie. Dzięki temu zapewnicie sobie komfort psychiczny.

5. Nie łamcie zasad

Najważniejsza zasada w trójkącie jest stosowanie się do zasad. To klucz do osiągnięcia satysfakcji i skupieniu się na czerpaniu przyjemności. Jeśli któreś z Was wypowie bezpiecznie słowo, przerwijcie trójkąt. W przypadku, gdy jedna osoba będzie chciała zakończyć zabawę, również ją przerwijcie. Nic na siłę!

6. Pamiętajcie o potrzebach innych

Seks w trójkącie ma zadowolić każdego uczestnika. Poza Twoimi potrzebami, zaspokajane będą także potrzeby partnera oraz osoby, którą zaprosiliście do sypialni.

7. Wybierzcie osobę trzecią

Seks w trójkącie wymaga zaproszenia do sypialni trzeciej osoby. Musicie zadecydować czy ma to być ktoś znajomy, czy obcy. Jeśli to ktoś bliski, pamiętajcie, ze Wasza relacja po takiej zabawie może ulec zmianie. Zastanówcie się czy warto.

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.