Take a fresh look at your lifestyle.

Strefy erogenne mężczyzn – gdzie są czułe punkty mężczyzn?

Nie ma wątpliwości, że najwięcej przyjemności mężczyznom sprawia pieszczenie ich penisa. Jednak miejsca intymne to wcale nie jedyne strefy erogenne u panów. Wbrew powszechnej opinii okazuje się, ze jest ich nieco więcej. Jakie są strefy erogenne u mężczyzn? Przedstawiamy czułe punkty faceta.

Jakie są strefy erogenne u mężczyzn?

Strefami erogennymi nazywa się punkty, które są najsilniej unerwione, a tym samym najbardziej wrażliwe na dotyk. Ulokowane są nie tylko w okolicach miejsc intymnych, ale na całym ciele U mężczyzn stanowią 3%. W porównaniu do kobiet to niewiele, bo u Pań jest to aż 15%.

Warto dodać, że reakcja na nie jest zmienna i zależy od wielu czynników. Jednych panów podnieca lizanie i podgryzanie uszu, innych subtelne muskanie opuszkami palców ud, a jeszcze innych drapanie po plecach. Umiejętność odnalezienie czułych punktów przez partnerkę, gwarantuje wyjątkowe doznania miłosne. Do stref erogenicznych u faceta zalicza się:

  • szyję,
  • głowę,
  • twarz,
  • ręce,
  • nogi,
  • plecy,
  • okolice uszu.

Jak znaleźć strefy erogenne u mężczyzn?

Znalezienie czułych punktów faceta wymaga czasu oraz wzajemnego spotkania. Wymienione punkty to mapa, z która musisz się zapoznać Mężczyźni różnie reagują na dotyk. Jednemu może podobać się zupełnie coś innego, niż drugiemu. Dlatego niezwykle istotna jest obserwacja swojego partnera podczas kontaktu seksualnego.

Za każdym razem staraj się stymulować daną strefę erogenną i zwracaj uwagę na reakcję ukochanego. Możesz również zapytać go, co sprawia mu największą przyjemność. Stymulując te punkty, które dają mu rozkosz, zapewnisz mu prawdziwą rozkosz. U panów wyjątkowo wrażliwe są uszy, a także szyja.

Faceci lubią pocałunki składane na karku czy warzy. Sprawia im to ogromną satysfakcję. Co ciekawe, niektórzy mężczyźni lubią stymulowanie odbytu. Wbrew pozorom to nie jest zarezerwowane dla homoseksualistów.

Coraz więcej par heteroseksualnych stawia na eksplorację tego miejsca zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Pamiętaj jednak, że nie u każdego faceta wywoła to euforię. Dlatego lepiej najpierw zapytać partnera czy ma ochotę na taką formę pieszczot.

Jak stymulować czułe punkty faceta?

Nie od dziś wiadomo, że dotyk jest niezwykle istotny. Zapewnia bliskość, a także rozpala zmysły. Wbrew pozorom mężczyźni lubią nie tylko seks, ale również dotykanie. Sprawia im to ogromną przyjemność. Jeśli zależy Ci na tym, aby dać maksymalną rozkosz swojemu partnerowi, stymuluj jego punkty podczas gry wstępnej.

Zacznij od okolic uszu. Ta część ciała jest unerwiona, a skóra cienka. W efekcie są jedną z najczulszych stref u panów. Możesz je subtelnie muskać ustami, lizać, a nawet i podgryzać. Wszystko zależy od tego, co lubi Twój ukochany. W połączeniu z twoim ciepłym, przyśpieszonym oddechem, podniecisz go błyskawicznie. Nie zapomnij wyszeptać mu tego, jak bardzo go kochasz oraz co z nim za chwilę zrobisz.

Za pomocą delikatnych pocałunków zjedź do szyi oraz twarzy, gdzie znajdziesz kolejne strefy erogenne. Obdaruj ukochanego namiętnym pocałunkiem w usta oraz na szyi. Wystarczy chwila, aby jego członek napęczniał. Stymulować możesz również plecy. W tym celu poproś partnera, aby położył się na brzuchu. Zacznij od delikatnego muskania opuszkami palców. Niektórzy faceci lubią również, gdy się ich drapie długimi paznokciami.

Możesz również wykonać masaż. Całość niech dopełnią Twoje pocałunki na całej długości linii kręgosłupa. Niech to nie będą niewinne cmoknięcia, a namiętne lizanie językiem. Czułe punkty odnajdziesz również na rękach, nogach czy w zgięciach kolana.

Gdy już rozpalisz jego zmysły, odwróć go na plecy. Pieść językiem i rękami jego uda, po czym przejść do penisa. Zacznij od subtelnego muskania wargami, a następnie zacznij go ssać.

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.